Jak wybrać rower dla dziecka?
Jak wybrać rower dla dziecka? - Poradnik

Wybór odpowiedniego roweru dla dziecka to nie lada wyzwanie. Wielu rodziców decyduje się na zakup pierwszego rowerka, gdy maluch zacznie samodzielnie chodzić. Niewątpliwie pierwszy pojazd dostarcza najmłodszym wiele frajdy oraz pomaga w zdobyciu nowych umiejętności. Na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert rowerów dziecięcych o zróżnicowanych parametrach. Kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniego modelu.

czytaj całość »
Co to jest temperatura barwowa?
Co to jest temperatura barwowa?

Większość z nas podczas dokonywania wyboru oświetlenia, najczęściej kieruje się mocą źródła światła. Warto jednak oprócz tego, z pewnością ważnego czynnika, wziąć pod uwagę również temperaturę barwową emitowanego światła, co z pewnością znacząco przyczyni się do polepszenia komfortu przebywania w danym pomieszczeniu.

czytaj całość »
Stopnie ochrony IP w lampach - czym są normy szczelności?
Stopnie ochrony IP w lampach - czym są normy szczelności?

Znaczna większość z dostępnych obecnie na rynku lamp LED oznaczona jest klasy IP. I choć jest to informacja bardzo istotna dla każdego kupującego, to jednak zwykle nie przywiązują oni do niej większej uwagi - to błąd, który może kosztować. Dlaczego? Czym jest stopień ochrony IP? Jakie są oznaczenia i jak wybrać produkt o odpowiednich parametrach?

czytaj całość »
Porównanie mocy żarówek LED i tradycyjnych
Porównanie mocy żarówek LED i tradycyjnych

Planując remont czy budowę mieszkania lub domu, jedną z kluczowych kwestii podczas aranżacji wnętrz jest dla nas wybór odpowiedniego oświetlenia. Dobrze dobrane światło wprowadzi do pomieszczenia przyjemną atmosferę i podkreśli jego wizualne atuty. Dlatego tak ważne jest, by poważnie podejść do tematu oraz dokonać rozsądnych i przemyślanych zakupów. Przy doborze oświetlenia musimy się zmierzyć z dwoma głównymi aspektami, jakimi są: wybór lamp oraz zakup odpowiednich żarówek. Dziś zajmiemy się tym drugim.

czytaj całość »
Strumień świetlny i natężenie światła w domu - Wybór oświetlenia
Strumień świetlny i natężenie światła w domu - Wybór oświetlenia

Wybierając oświetlenie do domu powinniśmy brać pod uwagę wiele czynników, które mają wpływ na efekt końcowy. W poniższym artykule wyjaśnimy jak wybrać oświetlenie do domu, aby zagwarantować pomieszczeniom optymalny poziom doświetlenia a domownikom komfort użytkowania i wykonywania zadań w określonym miejscu. W tym celu zajmiemy się kwestią natężenia oświetlenia. Czym jest natężenie światła i jak jego strumień wpływa na oświetlenie wnętrza?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl