Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Wyroby z drewna

Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, w której można znaleźć wyroby z drewna do domu i ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz m.in. skrzynie ogrodowe przeznaczone na warzywa, kwiaty, zioła oraz narzędzia. Ponadto oferujemy inne produkty wykonane z drewna takie jak huśtawki, ławki, piaskownice. Każdy produkt jest wykonany z należytą starannością w naszej pracowni stolarskiej. Naturalne drewno iglaste to wysokiej jakości ceniony surowiec. Przedmioty wykonane z tego materiału doskonale komponują się z innymi meblami zarówno ogrodowymi jak i tymi do domu.

Wyroby drewniane do ogrodu i do domu

Skrzynie drewniane do ogrodu to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą, aby ich rośliny rosły w korzystnej dla nich glebie. Często zdarza się, że gleby w naszych ogrodach są niskiej jakości. Gleba może okazać się zbyt piaszczysta lub zbyt zbita, gliniasta. Rozwiązaniem mogą być specjalnie przeznaczone do tego celu drewniane skrzynie, w których możesz uprawiać warzywa, kwiaty lub zioła. Ich dodatkową zaletą jest ułatwiony dostęp do roślin, dzięki czemu nie trzeba się nisko schylać, aby pielęgnować rośliny.

Oferowane przez nas skrzynie oraz inne produkty są solidnie wykonane z wysokiej jakości suchego drewna. Materiał, z jakiego zostały stworzone nasze drewniane produkty, został poddany procesowi suszenia komorowego oraz strugania. Nasze produkty z drewna mogą być impregnowane, malowane i lakierowane. Po odpowiednim zabezpieczeniu wyroby drewniane stają się odporne na warunki atmosferyczne, więc z powodzeniem mogą stać na zewnątrz.

U nas znajdziesz m.in. skrzynki drewniane, pojemniki, oraz pudełka drewniane o różnych pojemnościach. Zanim zdecydujesz się na zakup, warto zastanowić się rozmiarem skrzyni. U nas znajdziesz je w różnych rozmiarach. Nasze pojemniki i skrzynki są ponadto bardzo proste w montażu.

Skrzynki drewniane na warzywa - warzywniak

Produkowane przez nas skrzynie na warzywa są bardzo wygodne. Dzięki nim zaprowadzisz na swojej działce należyty porządek. Ich wymiary zostały tak dobrane, aby dostęp do roślin był wygodny. Należy pamiętać, aby wysokość skrzyni byłą dostosowana do systemu korzennego uprawianych roślin. Drewniana skrzynie na warzywa z pewnością docenią osoby mające problemy z kręgosłupem lub z kolanami. Dodatkowo skrzynie ograniczają w pewien sposób wpływ szkodników takich jak krety, czy ślimaki. Częściowo uchronią nas także przed psami i kotami.

Skrzynia drewniana na kwiaty - kwietnik drewniany

Wykorzystanie skrzyni na kwiaty sprzyja kiełkowaniu. Skrzynia niekoniecznie musi zostać umieszczona w ogrodzie. Równie dobrze można ją wykorzystać do hodowania roślin na tarasie lub balkonie. Nasze pojemne skrzynie nadają się do uprawy różnokolorowych kwiatów na tarasie lub w ogrodzie. Dzięki dużej pojemności nasz kwietnik drewniany może zmieścić dużo kwiatów lub ziół.

Produkowane przez nas drewniane kwietniki mają ponadczasowy styl. Stale pracujemy nad tym, aby w ofercie znalazły się coraz to nowsze modele skrzyń przeznaczonych na kwiaty i zioła. Oferujemy stojące i pojemne kwietniki drewniane, które idealnie wkomponują się w każdą aranżację przestrzeni ogrodowej.

Nasze skrzynie doskonale nadają się także do wykorzystania w domu jako kufry na wszelkiego rodzaju rzeczy.

Drewniane półki, huśtawki, piaskownice...

Naszą ofertą są także inne produkty wykonane z drewna. Naszą galanterię drewnianą uzupełniają huśtawki, półki, piaskownice i więcej różnego rodzaju wyrobów.

Huśtawki wykonane są z drewna (nie sklejki), dzięki czemu są odporne na warunki atmosferyczne. Są przeznaczone dla dorosłego i dziecka lub dwójki dzieci. Maksymalny ciężar obciążenia naszych huśtawek wynosi 150 kg.

Dlaczego warto kupić wyroby z drewna?

Produkty wykonane z drewna przede wszystkim pięknie wyglądają. Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się skrzynie na warzywa i kwiaty. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które posiadają małe działki lub chcą założyć warzywniak na niewielkiej przestrzeni. Pozwalają one także na wygodne przechowywanie różnych przedmiotów, których często używamy. Wykorzystując skrzynie w ogrodzie, zadbasz nie tylko o większy komfort dla swojego kręgosłupa, ale także dzięki nim zapewnisz swoim roślinom odpowiednią ziemię. Dzięki wykorzystaniu skrzyń, warzywa i kwiaty są mniej narażone na niekorzystny wpływ szkodników takich jak krety, nornice, czy ślimaki. Wysokie skrzynie bardzo często chronią także przed psami i kotami. Zachęcamy do podejmowania zakupów. U nas znajdziesz to czego szukasz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl