Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy LED z czujnikiem ruchu

Sklep Azaris poleca zakup lamp LED wyposażonych w czujnik ruchu i/lub czujnik zmierzchu. To wysokiej jakości lampy stworzone po to, by zapewniać odpowiednią ilość światła w każdej sytuacji oraz optymalizować zużycie energii elektrycznej. Efekt ten osiągnięty został dzięki zastosowaniu dwóch uzupełniających się rozwiązań - bardzo oszczędnej technologii LED oraz czujnika ruchu i zmierzchu, które sprawiają, że lampa LED włącza się wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Czujnik ruchu uruchamia lampę tylko wtedy, gdy w jej polu widzenia pojawi się ruchomy obiekt. Z kolei czujnik zmierzchu aktywuje ją w przypadku niewystarczającego oświetlenia zewnętrznego czyli o zmierzchu a wyłącza wraz ze wschodem słońca.

Halogeny LED wyposażone w czujnik ruchu

Prezentowane przez nas lampy doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach i na zewnątrz, efektywnie oświetlają nawet duże powierzchnie - place, magazyny, hale produkcyjne czy place manewrowe. Lampy wyposażone w czujnik ruchu chętnie wybierane są do oświetlania parkingów, placów manewrowych, podjazdów czy podwórek.

Niektóre z oferowanych przez nas produktów wyposażone są w układ solarny, który pozwala uniezależnić lampę od stałego zasilania z sieci. Dzięki bateriom słonecznym lampę z czujnikiem ruchu bądź zmierzchu możemy zamontować w miejscu oddalonym od źródła prądu. Taki typ lamp sprawdzi się także podczas awarii sieci. Mimo braku zasilania sieciowego halogen LED nadal będzie spełniał swoją funkcję.

Zalety

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty wykonane zostały z nowoczesnych materiałów i tworzyw, które gwarantują ich wysoką jakość - są nie tylko energooszczędne, ale również bardzo trwałe (ich żywotność szacuje się na około 50 000 tysięcy godzin pracy). Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, wilgoć, pył, kurz i uszkodzenia. Posiadają wysoki stopień ochrony szczelności IP65/66.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych lamp i do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl