Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy LED z czujnikiem ruchu

Sklep Azaris poleca zakup lamp LED z czujnikiem ruchu i/lub zmierzchu. To wysokiej jakości lampy stworzone po to, by zapewniać odpowiednią ilość światła w każdej sytuacji oraz optymalizować zużycie energii elektrycznej. Efekt ten osiągnięty został dzięki zastosowaniu dwóch uzupełniających się rozwiązań - bardzo oszczędnej technologii LED oraz czujnika ruchu i zmierzchu, które sprawiają, że lampa LED włącza się wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Czujnik ruchu uruchamia lampę tylko wtedy, gdy w jej polu widzenia pojawi się ruchomy obiekt. Z kolei czujnik zmierzchu aktywuje ją w przypadku niewystarczającego oświetlenia zewnętrznego czyli o zmierzchu,a wyłącza wraz ze wschodem słońca.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Prezentowane przez nas lampy doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach i na zewnątrz, efektywnie oświetlają nawet duże powierzchnie - place, magazyny, hale produkcyjne czy place manewrowe. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu chętnie wybierane są do oświetlania parkingów, placów manewrowych, podjazdów, ogrodów czy podwórek. Lampy LED to produkty nowoczesne i wysoce energooszczędne, które z powodzeniem zastępują tradycyjne źródła światła. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu i zmierzchu do oświetlenia zewnętrznego oszczędzasz energię oraz koszty, jednocześnie poprawiając swój komfort oraz bezpieczeństwo przed wejściem do domu.

lampa zewnętrzna LED z czujnikiem ruchu

Lampa LED z panelem solarnym

Niektóre z oferowanych przez nas produktów wyposażone są w układ solarny, który pozwala uniezależnić lampę od stałego zasilania z sieci. Dzięki bateriom słonecznym lampę z czujnikiem ruchu bądź zmierzchu możemy zamontować w miejscu oddalonym od źródła prądu. Taki typ lamp sprawdzi się także podczas awarii sieci. Mimo braku zasilania sieciowego halogen LED nadal będzie spełniał swoją funkcję.

Lampa zewnętrzna z panelem solarnym powinna być umieszczona tak, by zapewnić jej jak najlepszy dostęp do światła. Reflektor Led z czujnikiem i panelem solarnym spełni swoje zadanie również w dni pochmurne. Jest to najlepszy wybór w sytuacji, gdy nie mamy możliwości, aby podpiąć lampę do stałego źródła zasilania. Z pewnością również będzie to bardziej oszczędne rozwiązanie.

lampa  LED z czujnikiem ruchu i z panelem solarnym

Reflektor LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu - zalety

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty wykonane zostały z nowoczesnych materiałów i tworzyw, które gwarantują ich wysoką jakość - są nie tylko energooszczędne, ale również bardzo trwałe (ich żywotność szacuje się na około 50 000 godzin pracy). Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, wilgoć, pył, kurz i uszkodzenia. Posiadają wysoki stopień ochrony szczelności IP65/66. Zastosowana moc i barwa światła (najczęściej neutralna) zapewnia doskonałe oświetlenie terenu, a dodatkowy panel solarny pozwala umieścić lampę w dowolnym miejscu. Dzięki różnym modelom oświetlenia ledowego, każdy może znaleźć w naszym sklepie produkt, który będzie idealnie współgrał z całością. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych lamp i do składania zamówień.

lampa zewnętrzna LED z czujnikiem i panelem solarnym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl