Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy LED z czujnikiem ruchu

Sklep Azaris poleca zakup lamp LED z czujnikiem ruchu i/lub zmierzchu. To wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne stworzone po to, by zapewniać odpowiednią ilość światła w każdej sytuacji oraz optymalizować zużycie energii elektrycznej. Efekt ten osiągnięty został dzięki zastosowaniu dwóch uzupełniających się rozwiązań - bardzo oszczędnej technologii LED oraz czujnika ruchu i zmierzchu, które sprawiają, że lampa LED włącza się wtedy, kiedy jest naprawdę potrzebna. Czujniki ruchu uruchamiają lampę tylko wtedy, gdy w jej polu widzenia pojawi się ruchomy obiekt. Z kolei czujniki zmierzchu aktywuje ją w przypadku niewystarczającego oświetlenia zewnętrznego czyli o zmierzchu,a wyłącza wraz ze wschodem słońca. Czujnik zmierzchu to niezwykle przydatna funkcja szczególnie dla zachowania bezpieczeństwa przy różnego rodzaju budynkach, a dzięki czujnikowi ruchu całość spełnia szereg innych zastosowań.

Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu

Prezentowane przez nas lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach i na zewnątrz, efektywnie oświetlają nawet duże powierzchnie - place, magazyny, hale produkcyjne czy place manewrowe. Naświetlacz LED z czujnikiem ruchu chętnie wybierane są do oświetlania parkingów, placów manewrowych, podjazdów, ogrodów czy podwórek i przy wejściu do domu. Lampy LED to produkty nowoczesne i wysoce energooszczędne, które z powodzeniem zastępują tradycyjne źródła światła. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu i zmierzchu do oświetlenia zewnętrznego oszczędzasz energię oraz koszty, jednocześnie poprawiając swój komfort oraz bezpieczeństwo przed wejściem do domu. W ofercie posiadamy różne modele i rodzaje lamp z czujnikiem ruchu takie jak kinkiet zewnętrzny, reflektory, plafony.

lampa zewnętrzna LED z czujnikiem ruchu

Lampa LED z panelem solarnym - oświetlenie zewnętrzne na miarę XXI wieku

Niektóre z oferowanych przez nas produktów wyposażone są w układ solarny, który pozwala uniezależnić lampę od stałego zasilania z sieci. Dzięki bateriom słonecznym lampę z czujnikiem ruchu bądź zmierzchu możemy zamontować w miejscu oddalonym od źródła prądu. Takie lampy zewnętrzne sprawdzą się także podczas awarii sieci. Mimo braku zasilania sieciowego kinkiety LED nadal będzie spełniał swoją funkcję.

Lampa zewnętrzna z panelem solarnym powinna być umieszczona tak, by zapewnić jej jak najlepszy dostęp do światła. Reflektor Led z czujnikiem i panelem solarnym spełni swoje zadanie również w dni pochmurne. Jest to najlepszy wybór w sytuacji, gdy nie mamy możliwości, aby podpiąć lampę do stałego źródła zasilania. Z pewnością również będzie to bardziej oszczędne rozwiązanie, ponieważ lampy będą świecić bez poboru prądu z sieci.

lampa  LED z czujnikiem ruchu i z panelem solarnym

Lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu i zmierzchu - zalety

Wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty wykonane zostały z nowoczesnych materiałów i tworzyw, które gwarantują ich wysoką jakość - są nie tylko energooszczędne, ale również bardzo trwałe (ich żywotność szacuje się na około 50 000 godzin pracy). Charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne, wilgoć, pył, kurz i uszkodzenia. Posiadają wysoki stopień ochrony szczelności IP65/66. Zastosowana moc i barwa światła (najczęściej neutralna) zapewnia doskonałe oświetlenie terenu, a dodatkowy panel solarny pozwala umieścić lampę w dowolnym miejscu. Dzięki różnym modelom oświetlenia ledowego, każdy może znaleźć w naszym sklepie produkt, który będzie idealnie współgrał z całością. Nasze lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu to również znakomite zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi, próbującymi się dostać do naszych budynków. Lampy będą się włączać, wykrywając ruch, skutecznie odstraszając złodziei.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych lamp i do składania zamówień.

lampa zewnętrzna LED z czujnikiem i panelem solarnym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl