Filtrowanie
Cena
  • od
    do

latarki czołowe

Latarki czołowe są sprzętem niezwykle praktycznym. Sprawdzają się przede wszystkim w sytuacjach, w których chcesz oświetlić daną przestrzeń, ale równocześnie potrzebujesz mieć wolne obydwie ręce - na przykład w czasie jazdy na rowerze, wieczornego spaceru z psem czy wykonywania innych czynności, na które nie pozwala tradycyjna latarka. Wystarczy tylko nałożyć latarkę na głowę i dopasować paski podtrzymujące. Specjalnie opracowana budowa uprzęży gwarantuje, że nawet przy intensywnym ruchu latarka czołowa LED (czołówka) zawsze pozostanie we właściwym położeniu. Możesz ich używać jako źródło światła także przy pracach w warsztacie przy braku dostatecznego oświetlenia.

Czołówki turystyczne

W zależności od wybranego produktu, nasze latarki na czoło oferują Państwu zasięg świecenia od 100 do 500 metrów, dodatkową czerwoną diodę z tyłu podnoszącą bezpieczeństwo po zmroku oraz kilka trybów pracy, między innymi 5 diod czy stroboskop. Wykonane zostały z nowoczesnych, trwałych i niezawodnych materiałów takich jak aluminium czy tworzywa sztuczne. Dzięki temu latarki czołowe są wyjątkowo odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz na wstrząsy. Wybrane modele posiadają w zestawie dodatkowe akcesoria, na przykład ładowarkę sieciową czy ładowarkę do samochodu.

Zalety czołówek:

  • lekkie,
  • wytrzymałe,
  • nie krępują ruchu,
  • odporne na wstrząsy i warunki atmosferyczne.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych latarek czołowych i do składania zamówień. U nas znajdziesz wytrzymałe, wodoodporne i wstrząsoodporne produkty na baterie lub zasilane z akumulatorów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl