Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy LED robocze

W kategorii tej znajdą Państwo wysokiej jakości lampy halogenowe typu szperacz, panele LED oraz klasyczne lampy robocze LED o różnorodnej mocy, barwie i natężeniu światła, głębokości czy przeznaczeniu. Oferujemy lampy przeznaczone do użytkowania w warsztacie, garażu, na łodzi i jachcie czy w pojazdach osobowych i rolniczych. Część z naszych modeli można zamontować bezpośrednio w instalacji pojazdów - dołączamy do nich wówczas zestaw akcesoriów do montażu.

Lampa robocza LED - idealna do warsztatu czy garażu

Dostępne w naszym sklepie lampy LED zostały zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są wyposażone w aluminiową obudowę, bardzo wytrzymałą na niesprzyjające warunki zewnętrzne, korozję oraz uszkodzenia mechaniczne, a równocześnie niezwykle lekką. Mogą efektywnie pracować w szerokim zakresie temperatur. Oferujemy modele o różnej mocy odznaczające się niskim poborem energii elektrycznej, co pozwala zminimalizować wydatki związane z jej zużyciem przy zachowaniu wymaganego natężenia światła. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami produktów i do składania zamówień na nasze lampy.

Lampy robocze do maszyn rolniczych

Nasze lampy robocze można także zamontować do różnych maszyn rolniczych. Dodatkowe oświetlenie takie jak reflektory do ciągników przydadzą się podczas prac w nocy. Lampy robocze przymocowane do maszyn rolniczych dodatkowo oświetlą miejsce pracy.

Oświetlenie z tej kategorii jest odporne na ciężkie i zmienne warunki atmosferyczne. Lampy LED często pracują przez wiele godzin, przez co muszą być niezawodne. Odporność na brud i wodę to niezbędne cechy każdej lampy LED, której przeznaczeniem będzie współpraca z człowiekiem podczas trudnych pracach w polu lub w lesie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na niezawodne robocze lampy LED. Nasz sklep internetowy oferuje oświetlenie, które jest niezawodne i energooszczędne. W nas znajdziesz także inne wytrzymałe lampy do różnych zastosowań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl