Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rozmiar koła a wiek dziecka

Zasadniczo maluch do 6. roku życia powinien jeździć na rowerku, którego rozmiar koła to 12 lub 16 cali. Dziecko, które ma od 6 do 8 lat, zazwyczaj będzie czuło się najlepiej przy 20-calowych kołach. Dla starszaków do 14 lat najlepszymi kołami będą te o rozmiarze 24 lub 26 cali.

Oczywiście wiek to tylko jeden z czynników, jakimi powinniśmy kierować podczas zakupu. Jeszcze ważniejszym parametrem jest wzrost i umiejętności użytkownika roweru.

Nasz sklep internetowy oferuje rowery dziecięce, które są lekkie, bardzo proste w obsłudze i dostosowane do możliwości dzieci w różnym wieku. Dzięki temu można podarować je kilkulatkom dopiero rozpoczynającym naukę jazdy na rowerze, jak i bardziej doświadczonym użytkownikom. Wszystkie zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów i tworzyw, zapewniają więc maksymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dla naszych pociech bardzo istotne są kolory, dlatego nasze produkty dostępne są w przepięknych barwach, które z pewnością zachęcą do nauki każdego brzdąca.

Rowerek dziecięcy — wyposażenie

Akcesoria w postaci kółek bocznych możesz z łatwością regulować, tak aby zapewnić dziecku stopniową naukę samodzielnej jazdy bez wspomagania. Duże, pompowane koła pozwalają pokonać każde nierówności i doskonale amortyzują wstrząsy. Rowery wyposażone są w osłony zabezpieczające, które uchronią maluchy przed przypadkowym włożeniem palców pomiędzy zębatkę a łańcuch. Wszystkie jednoślady mają regulowaną wysokość siodełka po to, by dostosować rower do wzrostu pociechy. Każdy rowerek wyposażony jest w szerokie gumowe uchwyty, zapobiegające ześlizgnięciu się dłoni z kierownicy podczas jazdy. Rowerki mają na wyposażeniu dwa typy hamulców. Na przednie koło to popularny dual pivot a tylne koło można blokować hamulcem nożnym torpedo. Dzwonek to też popularne wyposażenie w naszych rowerach dla najmłodszych. Odpowiedzialny rodzic powinien zakupić także niezbędny kask rowerowy, ponieważ dzieci w szczególności narażone są na wszelkie urazy podczas jazdy. Niektóre nasze modele rowerów mają już dołączony kask do zestawu.

Rower dziecięcy dla nieco starszych dzieci

W ofercie posiadamy także rower na dwóch kółkach dla starszaków, którego rozmiar koła wynosi 20 cali. Rower ten ma większy rozmiar ramy i jest przystosowany dla dziecka w wieku od 5 do 8 lat.

Sprawdź naszą ofertę

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnych w naszym sklepie rowerów dziecięcych oraz do składania zamówień. Mamy duży wybór oraz dostępność rowerów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl