Filtrowanie
Cena
 • od
  do

Trampoliny

TRAMPOLINY OGRODOWE

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą markowych trampolin ogrodowych najwyższej jakości. Sklep internetowy Azaris w sprzedaży posiada bezpieczne trampoliny z siatką zewnętrzną, spełniające rygorystyczne europejskie normy GS, TUV, CE, które dzięki solidnemu wykonaniu przetrwają długie godziny świetnej zabawy!

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów. Złóż zamówienie już dziś!

Trampoliny dla dzieci

Trampoliny przeznaczone dla dzieci to świetna zabawa na świeżym powietrzu. Z trampoliny z powodzeniem mogą korzystać zarówno młodsze, jak i starsze dzieci.

Skoki na trampolinie oprócz dużej frajdy wpływają także pozytywnie na zdrowie Twojego dziecka, na przykład poprawiają koordynację ruchową oraz wzmacniają mięśnie i ścięgna. Bezpieczne trampoliny do ogrodu oferowane przez nasz sklep są również idealne dla dorosłych! Skakanie na trampolinie to frajda, a kilkanaście minut aktywności to same korzyści. Skakanie pozwala na stymulację krwioobiegu, usprawnienie pracy serca czy poprawę samopoczucia i zmniejszenie poziomu stresu poprzez wydzielanie się endorfin. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych ćwiczeń fitness. Niekoniecznie tylko trampolina fitness pomoże Ci spalić zbędne kalorie. Również trampolina do użytku domowego pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Zakup trampoliny to idealna inwestycja dla Ciebie! W naszym sklepie internetowym posiadamy sprawdzony sprzęt dla osób w każdym wieku.

Bezpieczna trampolina ogrodowa z siatką

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór trampolin z atestem TUV, GS i CE.

Wszystkie trampoliny posiadają siatki zabezpiecząjace zamykane na zamek błyskawiczny, dzięki którym użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Dodatkową ochronę przed przypadkowym rozsunięciem i wypadnięciem, stanowią klamry.

Nie znajdziesz w naszym sklepie trampoliny bez siatki zabezpieczającej. Bezpieczeństwo użytkowania naszych produktów jest dla nas najważniejsze. Podczas skakania trampolina ogrodowa nie rusza się i nie przesuwa, co dodatkowo podnosi komfort z jej używania. Sprężyny osłonięte są specjalnym amortyzującym materiałem podszytym gąbką, co zwiększa poziom bezpieczeństwa.

Dzięki wysokiej odporności na wilgoć i promieniowanie UV, nasze owalne trampoliny są wytrzymałe i zapewniają doskonałą zabawę przez wiele sezonów w przydomowych ogrodach. Stabilne trampoliny z siatką w sklepie Azaris spełniają wszystkie rygorystyczne europejskie normy. Można z powodzeniem uprawiać na nich nawet jumping fitness, poprawiając kondycję fizyczną.

W naszej ofercie znajdziesz trampoliny, których maksymalne obciążenie wynosi 160 kg o średnicach:

 • 252 cm
 • 312 cm
 • 374 cm

Przeglądnij nasze produkty i dowiedz się o nich więcej.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu trampoliny do ogrodu

Jeżeli zdecydujemy się na trampolinę w ogrodzie, przed jej zakupem warto sprawdzić kilka elementów, takich jak:

 • grubość ram zewnętrznych - najlepiej żeby były wykonane ze stali,
 • liczbę i grubość nóg,
 • czy trampolina wyposażona jest w siatkę ochronną,
 • z jakiego materiału wykonano matę do skakania,
 • czy rama i sprężyny posiadają osłony (najlepiej z grubego tworzywa podszytego gąbką),
 • drabinka do wygodnego schodzenia i wychodzenia.

Dodatkowo warto zaopatrzyć się w osłonę spodu trampoliny - uchorni to przed wejściem dziecka lub zwierzęcia pod nią w trakcie skakania innej osoby na macie. 

W naszym asortymencie oferujemy klientom sprzęt dla małych dzieci i dorosłych w różnych rozmiarach i średnicy. Zrób niespodziankę dzieciom i prezent sobie, fundując sobie świetny trening, który wzmacnia mięśnie i pooprawia kondycję. Sport to zdrowie!

Jak bezpieczenie korzystać z trampoliny?

Najbezpieczniej jest, gdy na trampolinie bawi się tylko jedno dziecko - zminimalizujemy wtedy ryzyko kontuzji. Wg. badań przeprowadzonych w Norwegii w 2006 roku ponad 70% wypadków zdarza się, gdy na trampolinie przebywa więcej niż jedno dziecko. Podobnie przy uprawianiu fitnessu - optymalne jest korzystanie z trampoliny jednej osoby.

Na dużych trampolinach może skakać kilko dzieci w pewnej odległości od siebie. Należy jednak przy tym zwrócić uwagę, aby maluchy nie skakały razem ze starszakami. W trakcie takiej zabawy ryzyko urazów u najmłodszych dzieci jest bowiem kilkukrotnie wyższe.

Zabawy powinny odbywać się pod opieką osób dorosłych.

Na trampolinę nie wchodzimy w butach ani śliskich skarpetach, aby zawsze utrzymać stabilność. Uczymy również dziecko, że podczas zabawy nie należy jeść, pić ani żuć gumy.

Wszelkiego typu salta, upadki na plecy, skoki "kto wyżej" lepiej zostawić profesjonalistom. Domowe trampoliny nie są przystosowane do akrobacji, a dzieci nie mają za sobą treningu pozwalającego na bezpieczne wykonanie salta.

Przed zabawą warto wykonać krótką rozgrzewkę. Dzięki temu organizm będzie mniej podatny na kontuzję.

Dbajmy też o stan techniczny trampoliny. Sprawdzajmy, czy mata lub siatka zabezpieczająca nie jest uszkodzona. Od tego zależy zdrowie, a nawet życie dzieci. Nie zdejmujmy też siatki.

Przed wpuszczeniem dziecka na trampolinę upewnijmy się, że nic nie znajduje się pod nią i dobrze zamknij siatkę zabezpieczającą. 

Zabawki i inne przedmioty powinny zostać stamtąd usunięte. Aby zminimalizować ryzyko wypadku, pilnujmy, by dzieci prawidłowo skakały na środku maty, a nie odbijały się od wewnętrznej lub zewnętrznej siatki.

Kto powinien korzystać z trampoliny?

Korzystając z trampoliny dbamy o naszą kondycję, dotleniamy organizm, poprawiamy koordynację ruchową czy też redukujemy wagę. Autorzy naukowych publikacji wskazują na korzystny wpływ ćwiczeń na trampolinie m.in. u:

 • osób z nadwagą,
 • dzieci z rozwojem zaburzeń koordynacji,
 • dorosłych po udarze,
 • osób starszych,
 • dzieci z upośledzeniem umysłowym,
 • osób cierpiących na cukrzycę typu 2.

Jak złożyć trampolinę ogrodową?

Montaż trampoliny rozpoczynamy od przeczytania instrukcji. Dzięki temu dowiemy się: z jakich części się składa, jak je ze sobą łączyć czy jak ją prawidłowo ustawić w ogrodzie. Jest to istotny krok, gdyż nieprawidłowy montaż może skutkować uszkodzeniem lub całkowitym zniszczeniem trampoliny. Modele różnią się między sobą, jednak ogólna kolejność prac jest taka sama:

 • montaż stelażu,
 • zamontowanie sprężyn i maty,
 • złożenie ramion wraz z osłonami,
 • zamocowanie siatki.

Trampoliny fitness

Dobry sposób na ciekawe ćwiczenia w domu to trampoliny typu fitness. Polecamy produkty z oferty sklepu Azaris!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl