Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ze wszystkich dostępnych modeli lornetek będziesz zadowolony!

Lornetki wodoodporne od Azaris

Niewątpliwą zaletą wybranych modeli lornetek jest ich wodoodporność. Dzięki czemu nie trzeba się martwić o zawilgocenie i zaparowanie okularu. Oferowane lornetki posiadają bardzo szczelną obudowę, która uniemożliwia przeniknięcie wody, czy deszczu do środka produktu.

Jest to bardzo ważna cecha lornetek, które są nieodzownym wyposażeniem każdego myśliwego. Dzięki niej obserwacja ulubionego gatunku zwierząt nie będzie niczym zakłócona.

W naszym sklepie posiadamy również monokulary - lornetki o niewielkich rozmiarach i wadze. Sprzęt idealnie nadaje się dla podróżników, golfistów bądź jako uzupełniający przyrząd obserwacyjny dla myśliwych. W mniejszej wersji lornetki zastosowano układ pryzmatu typu roof. Soczewki pokryte są warstwą antyrefleksyjną, znacznie poprawiającą jakość uzyskanego obrazu.

Lornetka wojskowa w Azaris

Azaris posiada w swoim asortymencie produkty światowej klasy producentów, takich jak Comet. Wojskowa lornetka taktyczna to świetny wybór nie tylko dla osób, które są fascynatami wszelkich militariów ale doskonale sprawdzi się również w innych dziedzinach.

Lornetki myśliwskie

Wojskowy asortyment znajduje zastosowanie również wśród miłośników natury i polowań na mniejszą lub większą zwierzynę. Dzięki skutecznej obserwacji nieba, myśliwy ma szansę na pozytywne potwierdzenie swojego przyszłego trofeum. Sprzęt klasy wojskowej najlepiej sprawdzi się zarówno podczas wypatrywania grubej zwierzyny łownej w ostępach lasu, jak i do obserwacji ptaków buszujących na polanach.

Lornetka taktyczna - odpowiedni wybór

Podczas zakupu lornetki, przede wszystkim zapytaj siebie w jakim celu będziesz jej używał. Jedni potrzebują sprzętu kompaktowego, który wciśnie do kieszeni i będzie mógł z niej skorzystać w każdych warunkach. Inni natomiast będą chcieli zobaczyć większy obszar (zwróć szczególną uwagę na średnicę obiektywu)

Przede wszystkim jednak zwróć uwagę na zakres prezentowanych mocy, w danym modelu najczęściej istnieje możliwość wprowadzania korekty przełożenia obrazu. Im większe przełożenie na lornetce, tym większy zasięg i lepsza ostrość obrazu widzianego z oddali.

Produkty w sklepie internetowym Azaris

Lornetki pomagają nam w obserwacji świata na duże odległości. ich magia sprawia, że odległe staje się bliskim, a świat widziany przez lornetkę nabiera nowych barw. Zwróć uwagę na niezwykłą funkcjonalność produktów zawartych w powyższej kategorii. Dzięki nim poradzisz sobie w survivalowych, a nawet najcięższych warunkach polowych.

 

Szeroki wybór produktów pozwoli nawet najbardziej wymagającym miłośnikom plenerowych wycieczek znaleźć ten idealny sprzęt dla siebie.

Przed samym wyborem lornetki warto wziąć pod uwagę, do czego będzie ona wykorzystywana. Dzięki temu nasi doradcy z pewnością pomogą w doborze tej idealnej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl