Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy Owadobójcze

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę lamp owadobójczych, które sprawdzą się nie tylko w gospodarstwie domowym. Lampy owadobójcze mają za zadanie zwabić i zabić różnego rodzaju owady, takie jak muchy, komary, ćmy i inne insekty. Jest to wyjątkowo prosty sposób walki z wszelkiego rodzaju insektami bez konieczności używania środków chemicznych i innych czynników wpływających negatywnie na ludzi i środowisko.

Jak działa lampa owadobójcza i jaką wybrać?

Bezpieczne lampy owadobójcze zwabiają owady przy pomocy nieszkodliwego dla człowieka światła niebieskiego i są unieszkodliwiane w zależności od rodzaju urządzenia. Lampy UV na owady mogą być wyposażone we wkład lepowy bądź siatkę.

W przypadku lamp na owady z wkładem lepowym, zwabiony insekt zostaje przylepiony do wkładu pokrytego klejem, który nie wysycha. W lampach z siatką pod napięciem owady są szybko i skutecznie rażone prądem elektrycznym o wysokim napięciu.

Lampy owadobójcze UV oferowane w naszym sklepie są poręczne, łatwe w użyciu i pozwalają na długi czas pracy. Działają także na dużym obszarze i pozwalają na użycie wewnątrz pomieszczeń jak i poza nimi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium