Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Lampy Owadobójcze

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę lamp owadobójczych, które sprawdzą się nie tylko w gospodarstwie domowym. Lampy owadobójcze mają za zadanie zwabić i zabić różnego rodzaju owady, takie jak muchy, komary, ćmy i inne insekty. Jest to wyjątkowo prosty sposób walki z wszelkiego rodzaju insektami bez konieczności używania środków chemicznych i innych czynników wpływających negatywnie na ludzi i środowisko. Promienie UV są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Jak działa lampa owadobójcza i jaką wybrać?

Bezpieczne lampy owadobójcze zwabiają owady przy pomocy nieszkodliwego dla człowieka światła niebieskiego i są unieszkodliwiane w zależności od rodzaju urządzenia. Lampy UV na owady mogą być wyposażone we wkład lepowy bądź siatkę. Zwabione owady zbliżają się do źródeł światła i na tym również bazuje to wyjątkowe urządzenie. Jeśli przeszkadza Ci obecność owadów latających, lampa owadobójcza jest właśnie dla Ciebie.

W przypadku lamp na owady z wkładem lepowym, zwabiony insekt zostaje przylepiony do wkładu pokrytego klejem, który nie wysycha. W lampach z siatką pod napięciem owady są szybko i skutecznie rażone prądem elektrycznym o wysokim napięciu. Wkłady lepowe nie powodują natychmiastowej śmierci owadów.

Lampy owadobójcze UV oferowane w naszym sklepie są poręczne, łatwe w użyciu i pozwalają na długi czas pracy. Działają także na dużym obszarze i pozwalają na użycie wewnątrz pomieszczeń jak i poza nimi, wabiąc do źródła światła różne owady latające jak muchy, komary, mole, meszki, a nawet niemile widziane osy.

Lampa owadobójcza na owady latające

Światło emitowane przez tego typu lampy zwabia, a następnie neutralizuje owady. To bardzo prosta, całkowicie bezpieczna i bardzo skuteczna metoda zwalczania uciążliwych i nieproszonych “gości”. Żarówki w lampach owadobójczych emitują światło wabiące owady - światło ultrafioletowe, całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i w pełni bezpieczna dla zwierząt

. W zależności czy używamy lamp rażących, czy lamp lepowych wyposażonych w świetlówki bezodpryskowe, owady zabija albo ładunek elektryczny w przypadku tych pierwszych lub lep, do którego przykleja się intruz - w drugim rodzaju lamp.

Lampę owadobójczą spotkać można w sklepach spożywczych, zakładach produkujących żywność i innych, gdzie niezbędne jest wdrażanie systemów HACCP i eliminacja owadów i insektów.

Lampa owadobójcza powinna być na wyposażeniu każdego domu. Zapewnia ona skuteczną ochronę szczególnie w letnie miesiące przed komarami, muchami i innymi owadami w pomieszczeniach, w których aktualnie przebywamy lub wszędzie tam, gdzie niezbędny jest skuteczny sposób zwalczania owadów - w altanach, domkach letniskowych itp. Produkty tego typu są niezbędne do spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

Lampa owadobójcza to idealna pułapka mająca zastosowanie w domach i mieszkaniach prywatnych, firmach, czy do użytku na zewnątrz. Jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne. 

Czym charakteryzują się lampy na owady dostępne w ofercie Azaris?

  • duży zasięg działania lampy owadobójczej (owady przywabiane są już z dużych odległości)
  • na komary, muchy, meszki, osy i inne rodzaje owadów latających
  • skuteczna alternatywa siatki na okna
  • pełne bezpieczeństwo stosowania
  • możliwość używania w różnych miejscach
  • prosty sposób działania

Lampa owadobójcza do domu to proste i skuteczne urządzenie, które pozwoli Ci uwolnić się od owadów. Sprawdź koniecznie nasze modele. Mamy wszystko, czego szukasz.

Lampa owadobójcza w przemyśle

Lampy owadobójcze to rozwiązanie służące do zwalczania owadów latających również w przemyśle spożywczym i innych gałęziach przemysłu. Wykorzystują one światło ultrafioletowe do zabijania owadów i często są łączone ze środkami owadobójczymi w celu skuteczniejszego ich likwidowania. Główną zaletą lamp owadobójczych jest to, że wytwarzają one mniej ciepła niż inne formy zwalczania owadów. Może to być szczególnie ważne w zakładach przetwórstwa spożywczego, gdzie kontrola temperatury ma kluczowe znaczenie. Lampy owadobójcze nie mają negatywnych skutków i mogą stanowić przyjazną dla środowiska alternatywę w przeciwieństwie do użycia chemii w celu eliminacji owadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl