Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Ubrania w workach próżniowych - doskonałe rozwiązanie dla każdego

Worki próżniowe to idealna opcja do przechowywania ubrań, która powinna znaleźć się w każdym domu. Worek pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca, bowiem ubrania pozbawione powietrza zmniejszają swoją objętość kilkukrotnie, o czym już wspominaliśmy. Ciuchy w worku próżniowym są zabezpieczone przed uszkodzeniami, zabrudzeniem, zapachami i innymi czynnikami zewnętrznymi. Pokrowce próżniowe pozwalają zatem nie tylko z łatwością zaoszczędzić miejsce w garderobie czy szafie, ale po zapakowaniu w nie ubrań, chronią je.

Jak działają worki próżniowe?

Worki próżniowe cieszą się dużą popularnością. Ich praktyczność sprawia, że są chętnie wykorzystywane w czasie podróży. Za ich pomocą spakujesz swoje eleganckie sukienki. Worki próżniowe to także dobry sposób na nieprzyjemne zapachy. Ubrania są w nim bardzo szczelnie zamknięte, dlatego też nie ma możliwości, żeby niepożądane zapachy dostały się do ubrań. Worek chroni ubrania przed przedostaniem się do wnętrza wilgoci. Wysoka szczelność oraz łatwe przechowywanie w czystości sprawia, że worki próżniowe są bardzo chętnie wykorzystywane do przechowywania przedmiotów w szafie.

Czy worek próżniowy może być wykorzystywany do przechowywania odzieży?

Worek próżniowy to idealny sposób na przechowywanie odzieży. Odsysanie powietrza z worka to przede wszystkim oszczędność miejsca. Worka można używać wielokrotnie. Aby odessać powietrze, wystarczy nawet zwykła ręczna pompka.

Próżniowe worki sprawdzą się podczas przeprowadzki

Worki próżniowe doskonale sprawdzą się podczas przeprowadzki. Podczas pakowania bardzo ważne jest miejsce, które dzięki użyciu worków zyskasz. Worek należy wypełnić ubraniami, tekstyliami lub innymi rzeczami, odessać z niego powietrze z pomocą zwykłego odkurzacza i już. Gotowe! Możesz spakować swoje rzeczy, zyskując dodatkową przestrzeń. Ubrania to nie jedyne przedmioty, jakie możesz spakować. Pakowanie pościeli i kołder do worka próżniowego to częsty element przeprowadzek.

Ubrania w workach próżniowych - doskonałe rozwiązanie dla każdego

Dostępne w różnych rozmiarach worki próżniowe pozwolą spakować do nich wszystkie rzeczy, począwszy od bielizny, po pościel, koce i inne tekstylia. Opakowania próżniowe pozwalają skompresować wszystkie produkty tekstylne. Sprawdź naszą ofertę worków próżniowych.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl