Filtrowanie
Cena
  • od
    do

Patelnie

Jednym z podstawowych sposobów termicznej obróbki żywności jest smażenie. Smażyć możemy zarówno mięsa, ryby ale też warzywa. Odpowiednio dobrana patelnia pomocna będzie także przy prażeniu nasion słonecznika czy dyni oraz przy grillowaniu potraw. Dlatego też warto posiadać kilka patelni o różnych rozmiarach i zastosowaniach.

Patelnie ceramiczne

W naszym sklepie internetowym kupić możesz patelnie ceramiczne, pokryte adhezyjną granitową powłoką, która zapewnia niezbędną wytrzymałość i twardość. Nieprzywieralna powłoka sprawia, że możliwe jest smażenie bez lub z minimalną ilością tłuszczu, co korzystnie może wpłynąć na nasze zdrowie.

Patelnie indukcyjne

Patelnie indukcyjne to specjalny rodzaj naczynia przystosowany do używania na płytach indukcyjnych. Muszą one posiadać ferromagnetyczne dno, gdyż inaczej płyta nie "wykryje" patelni i nie zostanie uruchomione pole magnetyczne. Ponadto takie patelnie można używać także na innych rodzajach kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych czy halogenowych.

Sprzedawane przez nas patelnie są łatwe w czyszczeniu, wytrzymałe i odporne na zarysowania. Można spokojnie myć je w zmywarce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl