Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Praktyczne zastosowanie palników gazowych

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju palniki gazowe (kuchenki, resza), mające szerokie zastosowanie. Palnik gazowy do podgrzewania np. garnków może posłużyć w terenie, jako doskonała alternatywa standardowej stacjonarnej kuchenki. Dzięki wykorzystaniu przenośnej butli, z łatwością przygotujesz pyszny i ciepły posiłek na biwaku, na rybach, podczas wypadu pod namiot, czy za miasto. Podłączenie małego palnika jest niezwykle proste. Gaz przepływa wężem do odpowiednich dysz kuchenki, gdzie nad regulowanym płomieniem możesz przyrządzać pożywienie dla siebie i współuczestników eskapady.

Oferowane produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Palenisko gazowe podtrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu szybko zagotujesz wodę lub na małym ogniu ugotujesz różne dania, dostosowując moc płomienia z pomocą wygodnego regulatora. Niska cena i wysoka jakość stawia nasze produkty w pierwszym rzędzie przenośnych sprzętów biwakowych, które spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Małe palniki gazowe do natychmiastowego stosowania

Nasz sklep w swojej ofercie posiada małe palniki, gotowe do natychmiastowego stosowania. Docenisz małe, ergonomiczne rozmiary palnika i wygodny nabój gazowy, które pozwalają pracować bezpośrednio płomieniem. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu nasz palnik sprawdzi się do wszelkich prac związanych z użyciem gorącego powietrza i płomienia.

Działania gorącym powietrzem mini nagrzewnicami to skuteczne rozmrażanie, lutowania różnego rodzaju materiałów, usuwanie farb, opalanie i podgrzewanie powierzchni, drobne prace wulkanizacyjne i inne. Po wykorzystaniu odpowiednich dysz (niedołączonych do ofert) możesz manipulować temperaturą w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość pracy podgrzewanym grotem, zależnie od modelu.

Nasze małe palniki nie wymagają stosowania zapłonu zewnętrznego (zapałek i innych źródeł ognia).

Co wyróżnia nasze palniki:

  • wygodna zapalarka
  • w pełni regulowana moc płomienia
  • praca pod różnym kątem
  • zabezpieczenie przed nagłymi zmianami ciśnienia
  • łatwe podłączenie pod nabój gazowy wielkokrotnego użytku (butan)
  • lekkość
  • uniwersalne zastosowanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl