Filtrowanie

Lampy Przemysłowe LED

Oprawy przemysłowe LED są niezwykle efektywnym i wydajnym źródłem światła dla obiektów takich jak hale przemysłowe, place manewrowe, magazyny, punkty załadunku, parki, ogrody, przydomowe parkingi i inne. Oferowane w naszym sklepie oświetlenie przemysłowe LED cechuje się wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, co czynią je niezwykle praktycznym. Przemysłowe lampy bez obaw można zainstalować je na zewnątrz - są wodoodporne, lekkie i nie nagrzewają się. Obudowa wykonana została z odlewanego aluminium, bardzo lekkiego i odpornego na korozję. 

Oświetlenie przemysłowe hal produkcyjnych i nie tylko

Oferujemy Państwu wiele modeli o różnej mocy, barwie i kącie padania światła, z których z pewnością wybierzesz taki, który spełni wszelkie Twoje wymagania i oczekiwania. Są bardzo trwałe - szacuje się, że ich żywotność wynosi nie mniej niż 40 000 godzin pracy. Uważane są za energooszczędny zamiennik metahalogenowych źródeł światła. Pobierają znacznie mniej energii elektrycznej, oferując przy tym wyższą moc świetlną. Przemysłowe oświetlenie LED posiada niski pobór mocy, co sprawia, że jest wyjątkowo tanie w eksploatacji. Nie ma możliwości rozładowania lamp przy użytkowaniu zewnętrznym.

Lampy LED można znajdują zastosowanie do oświetlenia warsztatów, pomieszczeń przemysłowych czy magazynów. Duża wydajność diod LED, różny kąt świecenia, różny stopień szczelności oprawy, barwa światła dostosowana do potrzeb to tylko nieliczne zalety, dzięki którym lampy ledowe zaczęły być wykorzystywane także jako oświetlenie zewnętrzne. Wysoka klasa szczelności takich lamp zapewnia ochronę przed wilgocią, wodą lejącą się strumieniem na obudowę, zapyleniem czy ciałami obcymi.

Co to są stopnie ochrony i czym są normy szczelności? - dowiedz się więcej z naszego bloga.

Solarna przemysłowa Lampa LED z czujnikiem zmierzchu i ruchu

Systemy oświetleniowe powinny być wydajne i energooszczędne. Sprzedawane w sklepie Azaris lampy to wysokiej jakości źródło światła, które uruchamiać się będzie, gdy wykryje ruch lub po zapadnięciu zmroku. Nie musisz też martwić wysokimi rachunkami za prąd do oświetlenia terenu wokół Twojej firmy. W ofercie znajdziesz lampy solarne, które wyposażone są w akumulatory gromadzące energię elektryczną wytworzoną ze słońca. Taka solarna lampa przemysłowa jest w stanie świecić przez 4 noce po pełnym załadowaniu akumulatora.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnych w naszym sklepie lamp przemysłowych i do składania zamówień.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl