Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Krótkofalówki PMR

Radiotelefony PMR (Personal Mobile Radio) to urządzenia pracujące w paśmie 446 MHz podzielonym na 8 kanałów. Legalnie bez zezwolenia można nadawać z mocą do 0,5W. Radiotelefony PMR są urządzeniami bardzo oszczędnymi. Mniejszy pobór mocy sprawia, że przez długie godziny będziemy mogli rozmawiać z osobą oddaloną od nas nawet o 10 km.

Zaletami Walkie Talkie pracujących w paśmie 446 MHz jest także ich niewielki rozmiar. Na rynku dostępne są radiotelefony, które wielkością nie przekraczają zegarka na rękę. Mają także bardzo krótkie anteny.

Do wad krótkofalówek PMR zaliczyć można:

  • brak możliwości jednoczesnego nadawania i odbierania wiadomości
  • mniejsze zasięgi radiotelefonów w porównaniu do CB-radia

Walkie Talkie dla profesjonalistów

Krótkofalówka to nie tylko urządzenie dla podróżników i turystów. Radiotelefon chętnie wykorzystywany jest przez firmy ochroniarskie, magazynierów, budowlańców czy też podczas imprez masowych do koordynacji całego zespołu. Używać ich można także prywatnie do zabawy.

Szukając odpowiedniego zestawu do łączności na falach krótkich należy sprawdzić takie parametry jak: siła sygnału, rodzaj zasilania, ilość obsługiwanych kanałów czy czas pracy krótkofalówki. Profesjonalne Walkie Talkie sprawdzi się w każdych warunkach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl