Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Czajniki indukcyjne

Naczynia indukcyjne zostały specjalnie przygotowane do używania na płytach indukcyjnych. Ich dno wykonane jest z ferromagnetyku, które pod wpływem fal magnetycznych nagrzewa się oraz przenosi ciepło na wodę znajdującą się w czajniku. Wykonane ze stali nierdzewnej czajniki zapewniają równomierne rozprowadzenie ciepła dzięki czemu nie musisz długo czekać na zagotowanie się wody.

Czajniki indukcyjne wyposażone zostały w mechanizm umożliwiający nalanie wrzątku do kubka bez konieczności dotykania gorącego gwizdka. Ponadto zamocowana na stałe rączka wykonana jest z materiału, który podczas gotowania nie nagrzewa się. Bez obaw będziesz mógł sięgnąć po czajnik i przygotować ulubiony napój.

Oferowane w tej kategorii produkty nadają się także do stosowania na innych typach kuchenek - gazowych, elektrycznych, ceramicznych czy halogenowych.

Czajniki elektryczne, bezprzewodowe

Nie masz płyty indukcyjnej a nie chcesz długo czekać na zagotowanie się wody? W naszym sklepie internetowym znajdziesz łatwe w obsłudze czajniki bezprzewodowe, które dzięki swym niewielkim rozmiarom sprawdzą się w małych kuchniach czy podczas wyjazdów. Dużej mocy grzałka pozwala szybko zagotować wodę w takiej ilości jakiej potrzebujesz. Oszczędzasz tym samym czas oraz pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl